Vyberte si z našej ponuky služieb  ...

Majetkové poistenie

Sú typy poistení, kde prevláda všeobecný názor, že čím nižšia cena, tým lepší produkt. Osobne by som s tým nesúhlasil. Dokonca aj taký produkt ako PZP má v sebe veľké rozdiely v plnení. Niektoré poisťovne plnia v časových cenách, niektoré v nových. V čom je rozdiel? PZP je produkt, ktorý primárne kryje škody na cudzom vozidle. Môže sa stať, že autom človek spôsobí škodu na drahom aute. Ak poisťovňa bude kryť náklady v časových cenách, môže sa stať, že poškodený si bude zvyšnú časť škody vymáhať od vinníka. A stojí to za tých pár € rozdielu? Tiež nie je jedno, či vo Vašom PZP je napríklad pripoistenie stretu so zverou.

S pojmom KASKO sa už stretol asi každý. Ale čo znamená taká skratka GAP? Je to poistenie finančnej straty. A ako funguje?

Pri poistení nehnuteľnosti sa veľa krát stretávame s tým, že nižšia cena poistenia nehnuteľnosti je dosiahnutá podpoistením nehnuteľnosti. To ale prináša so sebou riziko krátenia poistného plnenia pri poistnej udalosti. A tak \"ušetrených\" pár desiatok € môže znamenať stratu vo výške 10.000 € a viac. Aj preto je dôležité raz za 5 rokov spraviť audit poistenia nehnuteľnosti.

Našou úlohou je odhaľovať takéto riziká a upravovať poistné sumy na reálne hodnoty. Na druhej strane ale platí, že konkurenčný boj poisťovní so sebou veľakrát prináša aj znižovanie sadzieb poistného. Preto je dôležité mať svojho kvalitného finančného sprostredkovateľa, ktorý sa v rámci servisu postará o vaše zmluvy.

Individuálny prístup

Každé nastavenie produktov robíme vždy na mieru.

Komplexné riešenia

Financie riešime v širších súvislostiach a pri investíciách zohľadňujeme aj iné oblasti osobných financií.

Zľavy

Kombináciou produktov neživotného a životného poistenia vieme dosiahnuť atraktívne zľavy.

Audit existujúcich zmlúv

Na vyžiadanie sa môžeme pozrieť aj na to, koľko môžete ušetriť na poplatkoch za iné finančné produkty.

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.

Tipy na užitočné články

Dnes sa budem venovať tomu, ako funguje dôchodkový systém na Slovensku a prečo je dôležité mať viac…
Dnes sa budeme baviť o prvom pilieri dôchodkového systému na Slovensku. Ten je tu už dlho a…
PZP a pripoistenia
PZP alebo povinné zmluvné poistenie sa donedávna vnímalo ako produkt, kde hlavným kritériom na výber je jeho…

Autor projektu

\"Ing.

Som autorom tohoto webu. Mojim cieľom je zvyšovanie kvality profesie sprostredkovania finančných služieb. Svoju prácu robím tak, aby naša profesia získala vážnosť, ktorú si naozaj zaslúži.

Od roku 2005 sa venujem vyhľadávaniu ľudí, ktorí ktorí si chcú zmeniť život. Pomáham im, aby sa stali špičkovými profesionálmi. Je to moja vášeň.