Pre ľahší štart do života ...

Rozvoj osobnosti

Dopraj úspech aj druhým a budeš mať úspech aj Ty! Zvýšiť si príjem, profesne a osobnostne rásť, budovať si firmu a kariéru bez vysokých vstupných nákladov môžeš aj Ty! Ak máš rád ľudí, o to skôr!

Na jednej z konferencií, kde bolo cca 150 kolegov, sa prednášajúci opýtal, kto chcel od začiatku  pôsobiť ako finančný maklér. Zdvihli sa 1-2 ruky. Na nasledujúcu otázku, kto bol v minulosti presvedčený, že v oblasti finančného poradenstva nikdy pôsobiť nebude sa zdvihli skoro všetky ruky. Aj tie naše. Chápeme preto každého, kto má rešpekt či strach pôsobiť v našej profesii. Prešli sme si tým aj my. Dnes vieme, že to bolo správne rozhodntie, to najlepšie. Ten strach je zbytočný.

Možno ste aj Vy v situácii, že ste nespokojný v zamestnaní, bez perspektívy rastu, v podnikaní to nie je ono, či hľadáte príjem cez či po materskej či len si chcete privyrobiť. Možno ste ešte študent či čerstvý absolvent a hľadáte svoje uplatnenie aj bez často vyžadujúcej praxe. Ak ste sa v niečom z tohto našli, neváhajte.

Čo potrebujete? 

Chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe. Nepotrebujete žiadne vstupné náklady na rozbeh. To, čo investujete, je Váš čas. Vzdelávanie, zaškolenie zabezpečujeme my i naši skúsení kolegovia. Budeme s Vami pri Vašom rozbehu, k dispozícii pri príprave riešení pre klientov. Ak máte radi ľudí, čoskoro zistíte, že im viete výrazne pomôcť.

Čo môžete získať?

Know how, ktoré funguje už vyše 40 rokov. Slobodu, vďaka ktorej viete časovo skĺbiť povolanie, rodinu i iné záujmy. Vzdelávanie, ktoré Vás bude posúvať vpred profesne ale aj osobnostne. Mať príjem, ktorý viete priamo ovplyvniť. Mať istotu postupu v kariérovom pláne pri splnení stanovených podmienok. Môžete si vybudovať svoj tím ľudí, poskytnúť šancu aj svojim priateľom a známym realizovať sa. Užívať benefity, ktoré firma poskytuje. Je toho veľa.

Čím začať?

Napr. vypísaním dotazníka či priamo dohodnutím si stretnutia. Neváhajte!

 

Ing. Elena Krajkovičová

Vaša ponuka ma zaujala

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.