Pavol Krajkovič

Ing. Pavol Krajkovič

Volám sa Ing. Pavol Krajkovič. Od roku 2005 pôsobím ako finančný konzultant. Pomáham klientom pri výbere a nastavení finančných produktov, tak aby produkty pracovali v ich prospech.

Ku klientovi som prišiel budovať kapitál.

To bola jedna z prvých viet, ktoré som na začiatku počul. Riadim sa tým doteraz.

Ako obchodník pripravujem pre klientov finančné plány. Pomáham im upravovať ich rodinné rozpočty, vzdelávam ich a ukazujem ako dosahovať ich ciele lacnejšierýchlejšie a jednoduchšie.

Preto pre ľudí hľadám kvalitné riešenia v oblastiach ako bývanie, dôchodok, sporenie, investovanie, konsolidácia úverov, poistenie a iné.

Ako menežér vediem tím šikovných ľudí.Mojou filozofiou je viesť ľudí k samostatnostizodpovednosti, k osobnostnému rozvoju a k prekonávaniu akýchkoľvek prekážok.

Vyznávam tieto hodnoty:

sloboda – pre mňa osobne najvyššia hodnota. Človek má právo vždy sa slobodne rozhodnúť. Týka sa to aj klientov aj spolupracovníkov. Aj preto si nesmierne vážim rozhodnutie ľudí spolupracovať so mnou.

korektnosť – platí to pre klientov a aj spolupracovníkov. Verím, že jedine vďaka korektnosti môžem budovať dlhodobé vzťahy.

zodpovednosť – pri príprave riešení pre klientov. Som profesionál, moje rady a informácie musia byť pre klientov užitočné. Zodpovednosť za kolegov v tíme. Za to, aby sme spolu dokázali splniť svoje ciele a sny.

chuť na sebe pracovať – doba je extrémne rýchla. Ak mám byť pre svojich klientov maximálnym benefitom, musím na sebe neustále pracovať. To isté očakávam aj od členov tímu.

úprimnosť – spolu s korektnosťou je základným kameňom dlhotrvajúceho vzťahu.

Od roku 2005 sa venujem vyhľadávaniu ľudí, ktorí ktorí si chcú zmeniť život. Pomáham im, aby sa stali špičkovými profesionálmi. Je to moja vášeň.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.