Chcem-úspech

Chcem úspech

Projekt Chcem-úspech vznikol z viacero dôvodov. Jedným je zvyšovanie finančnej gramotnosti našich klientov ako aj bežných ľudí. Druhým je možnosť získavať komplexné a aktuálne informácie z finančného trhu. Tretím dôvodom je pomôcť k osobnostnému rozvoju.

Sme ambiciózny tím ľudí, ktorí pôsobia v oblasti finančného sprostredkovania už viac ako 10 rokov. Spolupracujeme s najväčšou a najstaršou maklérskou spoločnosťou OVB Allfinanz a.s. Spoločnosť pôsobí už viac ako 47 rokov, momentálne je aktívna v 14 krajinách Európy. Na všetkých trhoch čo pôsobí, patrí medzi lídrov na trhu, na Slovensku je suverénne najväčšia. Tento komplexný celoeurópsky pohľad a know-how, spolu s našim osobnostným nastavením sú garanciou kvalitných komplexných riešení Vášho finančného plánu.

Úprimnosť vo vzťahoch, korektnosť v komunikácii, zodpovednosť v konaní, chuť neustále na sebe pracovaťtímový duch a charakter, to sú hlavné hodnoty tímu Chcem úspech.

 

Ing. Pavol Krajkovič – autor projektu

Od roku 2005 sa venujem vyhľadávaniu ľudí, ktorí ktorí si chcú zmeniť život. Pomáham im, aby sa stali špičkovými profesionálmi. Je to moja vášeň.

Financie pod kontrolou?

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.