Dlhoročná prax, empatia a ľudskosť - to sú naše devízy

Ing. Pavol Krajkovič

Ing. Pavol Krajkovič

  • Špecializácia: príprava komplexných finančných plánov
  • Registrácia: sektor poistenia a zaistenia, prijímanie vkladov, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, kapitálový trh
  • Adresa kancelárie: Zd. Nejedlého č. 1, 934 01  Levice
  • Pôsobnosť: celá SR
  • Mobil: 0917/378 095
  • Email: krajkovicpavol@ovbmail.eu

Ku klientovi som prišiel budovať kapitál

     To bola jedna z prvých viet, ktoré som na začiatku počul. Riadim sa tým doteraz.

     Ako obchodník pripravujem pre klientov finančné plány. Pomáham im upravovať ich rodinné rozpočty, vzdelávam ich a ukazujem ako dosahovať ich ciele lacnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie.

     Preto pre ľudí hľadám kvalitné riešenia v oblastiach ako bývanie, dôchodok, sporenie, investovanie, konsolidácia úverov, poistenie a iné.

     Ako menežer vediem tím šikovných ľudí. Mojou filozofiou je viesť ľudí k samostatnosti, zodpovednosti, k osobnostnému rozvoju a k prekonávaniu akýchkoľvek prekážok.

 

     Vyznávam tieto hodnoty:

sloboda - pre mňa osobne najvyššia hodnota. Človek má právo vždy sa slobodne rozhodnúť. Týka sa to aj klientov aj spolupracovníkov. Aj preto si nesmierne vážim rozhodnutie ľudí spolupracovať so mnou.

korektnosť - platí to pre klientov a aj spolupracovníkov. Verím, že jedine vďaka korektnosti môžem budovať dlhodobé vzťahy.

zodpovednosť - pri príprave riešení pre klientov. Som profesionál, moje rady a informácie musia byť pre klientov užitočné. Zodpovednosť za kolegov v tíme. Za to, aby sme spolu dokázali splniť svoje ciele a sny.

chuť na sebe pracovať - doba je extrémne rýchla. Ak mám byť pre svojich klientov maximálnym benefitom, musím na sebe neustále pracovať. To isté očakávam aj od členov tímu.

úprimnosť - spolu s korektnosťou je základným kameňom dlhotrvajúceho vzťahu.

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ing. Pavol Krajkovič

Som autorom tohoto webu. Zastrešujem skupinu kvalitných, osobnostne vyzretých finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj profesie finančného sprostredkovania. Zároveň vyhľadávam ľudí, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej a pomáham im v tom, aby sa stali špičkovými profesionálmi.