Dlhoročná prax, empatia a ľudskosť - to sú naše devízy

Ing. Pavol Krajkovič

Ing. Pavol Krajkovič

  • Špecializácia: príprava komplexných finančných plánov
  • Registrácia: sektor poistenia a zaistenia, prijímanie vkladov, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, kapitálový trh
  • Adresa kancelárie: Zd. Nejedlého č. 1, 934 01  Levice
  • Pôsobnosť: celá SR
  • Mobil: 0917/378 095
  • Email: krajkovicpavol@ovbmail.eu

Ku klientovi som prišiel budovať kapitál

     To bola jedna z prvých viet, ktoré som na začiatku počul. Riadim sa tým doteraz.

     Ako obchodník pripravujem pre klientov finančné plány. Pomáham im upravovať ich rodinné rozpočty, vzdelávam ich a ukazujem ako dosahovať ich ciele lacnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie.

     Preto pre ľudí hľadám kvalitné riešenia v oblastiach ako bývanie, dôchodok, sporenie, investovanie, konsolidácia úverov, poistenie a iné.

     Ako menežer vediem tím šikovných ľudí. Mojou filozofiou je viesť ľudí k samostatnosti, zodpovednosti, k osobnostnému rozvoju a k prekonávaniu akýchkoľvek prekážok.

 

     Vyznávam tieto hodnoty:

sloboda - pre mňa osobne najvyššia hodnota. Človek má právo vždy sa slobodne rozhodnúť. Týka sa to aj klientov aj spolupracovníkov. Aj preto si nesmierne vážim rozhodnutie ľudí spolupracovať so mnou.

korektnosť - platí to pre klientov a aj spolupracovníkov. Verím, že jedine vďaka korektnosti môžem budovať dlhodobé vzťahy.

zodpovednosť - pri príprave riešení pre klientov. Som profesionál, moje rady a informácie musia byť pre klientov užitočné. Zodpovednosť za kolegov v tíme. Za to, aby sme spolu dokázali splniť svoje ciele a sny.

chuť na sebe pracovať - doba je extrémne rýchla. Ak mám byť pre svojich klientov maximálnym benefitom, musím na sebe neustále pracovať. To isté očakávam aj od členov tímu.

úprimnosť - spolu s korektnosťou je základným kameňom dlhotrvajúceho vzťahu.

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Ing. Pavol Krajkovič

Som autorom tohoto webu. Zastrešujem skupinu kvalitných, osobnostne vyzretých finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj profesie finančného sprostredkovania. Zároveň vyhľadávam ľudí, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej a pomáham im v tom, aby sa stali špičkovými profesionálmi.