Dlhoročná prax, empatia a ľudskosť - to sú naše devízy

Pavol Krajkovič

  • Špecializácia: príprava komplexných finančných plánov
  •  
  • Adresa kancelárie: Zd. Nejedlého č. 1, 934 01  Levice
  • Pôsobnosť: Levice a okolie
  • Mobil: 0902/442 826
  • Email: krajkovicpavol2@ovbmail.eu

Príležitosť pre budúcnosť

 

     Celý život sa stretávame s príležitosťami, z ktorých môžeme niečo získať. Môžu to byť cenné informácie, nové vzdelanie alebo investovanie do seba. Je len na nás, či s tým niečo spravíme a rozvinieme samého seba alebo to necháme plávať a budeme sa lenivo pozerať ako nám sama príležitosť odpláva.

    Kto som? Som mladý človek, ktorý má ešte zábrany.  Učím sa zvládať svet po strednej škole a plánovať si svoj čas poctivo. Ráno, keď vstanem sa zobúdzam so snom v hlave a večer zaspávam spokojný, lebo som sa pohol ďalej. Pomáham ľuďom okolo mňa. Vzťahy sú dôležité a preto aj ja si vzťahy vážim. Zakladám si na vzájomnej dôvere, rešpekte a pravde. Učím sa od ostatných, lebo všetci ľudia nás prevyšujú v niečom. Všetko, čo sa naučím, posúvam ľuďom v mojom okolí, pre ich lepší život, lepšiu budúcnosť.

    Kto teda som? Som mladý chlapec, ktorý myslí na budúcnosť, žije každý deň naplno a berie si ponaučenie z minulosti. Idete do toho so mnou? Budem rád.

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ing. Pavol Krajkovič

Som autorom tohoto webu. Zastrešujem skupinu kvalitných, osobnostne vyzretých finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj profesie finančného sprostredkovania. Zároveň vyhľadávam ľudí, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej a pomáham im v tom, aby sa stali špičkovými profesionálmi.