Dlhoročná prax, empatia a ľudskosť - to sú naše devízy

Pavol Krajkovič

  • Špecializácia: príprava komplexných finančných plánov
  •  
  • Adresa kancelárie: Zd. Nejedlého č. 1, 934 01  Levice
  • Pôsobnosť: Levice a okolie
  • Mobil: 0902/442 826
  • Email: krajkovicpavol2@ovbmail.eu

Príležitosť pre budúcnosť

 

     Celý život sa stretávame s príležitosťami, z ktorých môžeme niečo získať. Môžu to byť cenné informácie, nové vzdelanie alebo investovanie do seba. Je len na nás, či s tým niečo spravíme a rozvinieme samého seba alebo to necháme plávať a budeme sa lenivo pozerať ako nám sama príležitosť odpláva.

    Kto som? Som mladý človek, ktorý má ešte zábrany.  Učím sa zvládať svet po strednej škole a plánovať si svoj čas poctivo. Ráno, keď vstanem sa zobúdzam so snom v hlave a večer zaspávam spokojný, lebo som sa pohol ďalej. Pomáham ľuďom okolo mňa. Vzťahy sú dôležité a preto aj ja si vzťahy vážim. Zakladám si na vzájomnej dôvere, rešpekte a pravde. Učím sa od ostatných, lebo všetci ľudia nás prevyšujú v niečom. Všetko, čo sa naučím, posúvam ľuďom v mojom okolí, pre ich lepší život, lepšiu budúcnosť.

    Kto teda som? Som mladý chlapec, ktorý myslí na budúcnosť, žije každý deň naplno a berie si ponaučenie z minulosti. Idete do toho so mnou? Budem rád.

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Ing. Pavol Krajkovič

Som autorom tohoto webu. Zastrešujem skupinu kvalitných, osobnostne vyzretých finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj profesie finančného sprostredkovania. Zároveň vyhľadávam ľudí, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej a pomáham im v tom, aby sa stali špičkovými profesionálmi.