Dlhoročná prax, empatia a ľudskosť - to sú naše devízy

Ing. Elena Krajkovičová

Ing. Elena Krajkovičová

  • Špecializácia: príprava komplexných finančných plánov
  • Registrácia: sektor poistenia a zaistenia, prijímanie vkladov, prijímanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, kapitálový trh
  • Adresa kancelárie: Zd. Nejedlého č. 1, 934 01  Levice
  • Pôsobnosť: celá SR
  • Mobil: 0944/521 301
  • Email: krajkovicovaelena@ovbmail.eu

Nájsť harmóniu v plnení potrieb je úspech!

     Som vydatá, mám dve dospievajúce deti. Ako finančná maklérka pôsobím od roku 2005. Svoju profesiu beriem ako poslanie – pomoc ľuďom. Práve tento fakt bol a je pre mňa rozhodujúci. Je pre mňa pritom neoceniteľné, že profesia mi dovoľuje zladiť moje podnikateľské aktivity, starostlivosť o rodinu, osobný rozvoj i podielanie sa na verejných veciach. Táto harmónia a sloboda je moja odmena.

     Dodnes si pamätám moment na informačnom stretnutí, kedy som sa rozhodla pre túto profesiu. Rozhodujúca bola informácia o objeme financií, ktoré majú uložené ľudia v bankách a objeme, ktorý každý mesiac presúvajú z bánk do iných produktov, ako si vyberajú produkty. Viem, koľko známych práve teraz možno robí vážnu, možno aj osudovú chybu? Zaujalo ma to. Budem vedieť pracovať s informáciami, ktoré klientom pomôžu, budem osobnostne rásť, vzdelávať sa, mať možnosť vytvoriť si vlastný team, vlastnú firmu. Netušila som vtedy, o akú spoločnosť ide, ale vedela som, že som na správnom mieste! Vtedy som ešte netušila o všetkých benefitoch, ktoré mi spolupráca s OVB ešte prinesie.

     Dnes vidím, že nejde len o prípravu a realizáciu dlhodobých finančných plánov klientov, ale aj o ľudskú stránku. Či už klient či spolupracovník, všetci hľadajú harmóniu, súlad v plnení svojich potrieb. Všetko predsa so všetkým súvisí. Koľkokrát sú financie problémom, ktorý likviduje vzťahy v rodinách, ktorý bráni rozvoju, talentu či riešeniu rôznych situácií. Tu sú neoceniteľné skúsenosti, znalosti z osobného rozvoja. Treba nastaviť nielen financie, ale aj vnútorné nastavenie klientov. Neraz tak pôvodne obyčajné refinancovanie úverov nielen zlepšilo rodinný rozpočet, ale zlepšilo aj vzťahy v rodinách, či zachránilo aj manželstvo! Profesionalita s empatiou, úprimným záujmom o klienta, diskrétnosťou vie pomôcť omnoho viac!

     Stará múdrosť hovorí, že lepšie ako darovať človeku rybu je darovať udicu. Preto je pre nás dôležité zvyšovať znalosti, finančnú gramotnosť našim klientom, spolupracovníkom, študentom, známym i neznámym. Mnohí spokojní klienti sú aj naši spolupracovníci. V teame máme ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty ako máme my. Je však stále veľmi veľa šikovných ľudí, ktorí si netrúfnu začať podnikať, neveria si, berú to ako riziko, či ich ani nenapadlo, že môžu mať vlastnú firmu bez vysokých vstupných nákladov či na úkor toho, aby sa aj naďalej mohli starať o svoju rodinku.         Dá sa to! Pomôžeme, ukážeme Vám to!

Ing. Elena Krajkovičová

Mám záujem o konzultáciu

Napíšte, s čím Vám môžem pomôcť a čo pre Vás urobiť

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobných údajovZmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ing. Pavol Krajkovič

Som autorom tohoto webu. Zastrešujem skupinu kvalitných, osobnostne vyzretých finančných sprostredkovateľov. Mojou víziou je kultivácia a rozvoj profesie finančného sprostredkovania. Zároveň vyhľadávam ľudí, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej a pomáham im v tom, aby sa stali špičkovými profesionálmi.